| Məhsulun adı | Yağ Dərin Qızdırıcı Qızdırıcı Element |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | Xüsusi |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| İzolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Fritöz İstilik Elementi |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Terminal | Xüsusi |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| JINGWEI qızdırıcısı peşəkardırdərin qızdırıcı qızdırıcı elementistehsalçısı, xüsusi hazırlanmış elektrikli istilik borusunda 25 ildən çox təcrübəmiz var.Qızartma qızdırıcısının gücü də tələblərə uyğun olaraq tənzimlənə bilər. Boru başlığı olaraq adətən paslanmayan polad və ya misdən istifadə edəcəyik. Theyağ qızdırıcısının qızdırıcı elementiƏsasən dərin fritözlərdə istifadə olunur, borunun diametri 6,5 mm və ya 8,0 mm-dir və fritöz boru qızdırıcısının ölçüsü və forması müştərinin tələblərinə uyğun olaraq tənzimlənə bilər. | |
Dərin fritöz qızdırıcı elementiDərin yağlı qızartma qablarını qızdırmaq üçün istifadə olunan elektrikli qızdırıcı elementdir, adətən paslanmayan poladdan və yüksək temperaturlu oksidləşmə materiallarından hazırlanır, yüksək keyfiyyətli və uzun ömürlüdür. Bu qızdırıcı elementlər dərin qızardılmış qidaların istehsal ehtiyaclarını ödəmək üçün sabit və səmərəli istilik effektləri təmin etmək üçün hazırlanmışdır.
1. Material:Ümumi materiallara yaxşı korroziyaya davamlılığa və yüksək temperatur möhkəmliyinə malik olan və qida emalı mühitlərində istifadə üçün uyğun olan 304 paslanmayan polad və 316L paslanmayan polad daxildir.
2. Gərginlik və güc:Gərginlik adətən 220V-dir və güc diapazonu 2.0 ~ 3.5KW-dır və bu, xüsusi ehtiyaclara uyğun olaraq tənzimlənə bilər.
3. Borunun diametri:Tezgah və döşəmədə qızardılan yağlı qızartma maşınlarının ehtiyaclarını ödəmək üçün boru diametrlərinə φ8 və φ6.5 və s. daxildir.
4. Tətbiq:Əsasən dərin yağlı qızartma qablarını qızdırmaq, qida qızartma temperaturu tələblərinə cavab vermək üçün qızdırıcı elementin yaratdığı istiliklə yağı qızdırmaq üçün istifadə olunur.
5. Xüsusi xidmətlər: Yağ qızdırıcısının istilik borususpesifikasiyalar və ölçülər müxtəlif dərin yağlı qızartma dizaynları və istehsalının ehtiyaclarını ödəmək üçün fərdiləşdirilə bilər.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














