Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Mikrodalğalı Soba Borulu Qızdırıcı |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | düz, U forması, W forması və s. |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Soba İstilik Elementi |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Forma | xüsusi hazırlanmış |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| Mikrodalğalı Soba Boruşəkilli Qızdırıcı mikrodalğalı soba, soba, elektrik qril üçün istifadə olunur. Soba qızdırıcısının forması müştərinin təsvirləri və ya nümunələri kimi fərdiləşdirilə bilər. Borunun diametri 6.5 mm, 8.0 mm və ya 10.7 mm seçilə bilər. JINGWEI HEATER professiodurnal istilik borusu fabriki, gərginliyi və gücüsoba qızdırıcı elementitələb olunduqda fərdiləşdirilə bilər. Sobanın qızdırıcı elementinin borusu tavlana bilər, tavlandıqdan sonra borunun rəngi tünd yaşıl olacaq. Terminal modellərinin bir çox növü var, əgər terminal əlavə etmək lazımdırsa, əvvəlcə bizə model nömrəsini göndərməlisiniz. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Mikrodalğalı sobanın qızdırıcı elementi yüksək keyfiyyətli paslanmayan poladdan, modifikasiya olunmuş protaktinium oksid tozundan və yüksək müqavimətli elektrikli qızdırıcı ərintisi məftilindən hazırlanmışdır. Qabaqcıl istehsal avadanlıqları və texnologiyası vasitəsilə istehsal olunur və ciddi keyfiyyət idarəetməsindən keçib. Quru iş mühiti üçün nəzərdə tutulub və sobada istifadə üçün çox uyğundur.
Məhsul Xüsusiyyətləri
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














