| Məhsulun adı | Dərin Fritöz İstilik Elementi Borulu Qızdırıcı |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | Xüsusi |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| İzolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Fritöz İstilik Elementi |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Terminal | Xüsusi |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| JINGWEI qızdırıcısı peşəkar dərin qızdırıcı istilik borusu istehsalçısıdır, xüsusi hazırlanmış elektrikli istilik borusunda 25 ildən çox təcrübəmiz var.Qızartma qızdırıcısının gücü də tələblərə uyğun olaraq tənzimlənə bilər. Boru başlığı olaraq adətən paslanmayan polad və ya misdən istifadə edəcəyik. | |
Dərin qızdırıcı boruşəkilli qızdırıcı elementləri, su, yağlar, həlledicilər və proses məhlulları, əridilmiş materiallar, eləcə də hava və qazlar kimi mayelərə birbaşa batırmaq üçün müştərinin tələblərinə uyğun olaraq müxtəlif formalarda xüsusi olaraq hazırlanmışdır. Boruşəkilli qızdırıcılar paslanmayan polad örtük materiallarından istifadə etməklə istehsal olunur və həmçinin çoxlu sayda sonluq üslubu mövcuddur. Maqnezium izolyasiyası daha çox istilik ötürülməsini təmin edir. Boruşəkilli qızdırıcılar istənilən tətbiqdə istifadə edilə bilər. Keçirici istilik ötürülməsi üçün emal olunmuş çuxurlara düz boruşəkilli daxil edilə bilər və formalaşdırılmış Boruşəkilli istənilən xüsusi tətbiqdə ardıcıl istilik təmin edir.
Müxtəlif mühitlərin dizayn standartlarına və flanş qabığına quraşdırılacaq güc tələblərinə uyğun olaraq U formalı boruşəkilli qızdırıcı element qəbul edilir. Elektrik elementini qızdırılmalı olan materiala yerləşdirin, qızdırıcı elementlər işlədikdə böyük istilik yaranacaq, sonra temperaturu artırmaq və texnologiya tələblərinə cavab vermək üçün qızdırılan mühitə keçirin.
1. Biz standart, eləcə də xüsusi modellər təklif edirik
2. Biz 6.5 mm, 8.0 mm, 10.7 mm və s. kimi müxtəlif boru diametrləri təklif edirik.
3. Biz müxtəlif örtük materialları təklif edirik. Incoloy 800, SS 304, SS 321, SS 316, Mis və Titan kimi müxtəlif materiallarda mövcuddur.
4. Müştəri tələbi ilə müxtəlif formalar təklif edirik: flanşlı və ya vintli immersiya qızdırıcısı, partlayışa davamlı qızdırıcı
5. Müxtəlif terminal seçimləri mövcuddur
6. Müxtəlif formalar və ölçülər mövcuddur
7. Davamlı və daha uzun ömürlüdür
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














