Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | İnfraqırmızı Keramika Yastıq Qızdırıcısı |
| Material | Keramika |
| Gərginlik | 12V-480V, özelleştirilebilir |
| Vatt | 125-1500W və ya xüsusi |
| Forma | Düz/Əyri/Lampa |
| Müqavimətli tel elementi | Ni-Cr və ya FeCr |
| Faydalı dalğa diapazonu | 2 ilə 10 um arasında |
| Orta əməliyyat müddəti | Şərtlərdən asılı olaraq 20.000 saata qədər |
| Daxili termocüt | K və ya J tipli |
| İstifadə edin | İnfraqırmızı Keramika Qızdırıcısı |
| Soyuq ərazilər | Uzunluq və diametrdən asılıdır 5-25 mm |
| Tövsiyə olunan radiasiya məsafəsi | 100 mm-dən 200 mm-ə qədər |
| Paket | bir qutu ilə bir qızdırıcı |
| Rəng | qara, ağ, sarı |
| İnfraqırmızı Keramika Qızdırıcısının standart ölçüsü 1. 60*60 mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm K və ya J tipli termoelementlərlə | |
Məhsul Konfiqurasiyası
İnfraqırmızı Keramika Yastıq Qızdırıcısı, ultra nazik qızdırıcı gövdə ilə xarakterizə olunan keramika enjeksiyon qəlibləmə prosesi ilə tökülür. Elatein-in digər lövhə radiatorları seriyası ilə müqayisədə FSF-nin hündürlüyü təxminən 45% azalır ki, bu da quraşdırma yerində çox qənaət edir və maşın modifikasiyaları üçün uyğundur.
İnfraqırmızı Keramika Yastıq Qızdırıcısının maksimum işləmə temperaturu 720℃, maksimum səth orta istilik gücü sıxlığı 64KW/m²-dir, seçmək üçün 4 spesifikasiya və ölçü mövcuddur, istilik gücü 60W-dan 1000W-a qədər dəyişir.
Məhsul Xüsusiyyətləri
İnfraqırmızı Keramika Qızdırıcı PlitəsiQuruluş: keramika elektrikli qızdırıcı lövhə yüksək radiasiyalı şir təbəqəsindən, matris kimi yaxşı istilik şoku performansına malik keramikadan hazırlanmışdır və yüksək keyfiyyətli elektrikli qızdırıcı teli eyni anda sinterləşdirilir. Onların tərkibi aşağıdakı kimidir:
1. Matris: yaxşı istilik şokuna malik keramika materialından ibarətdir;
2. İstilik: yüksək keyfiyyətli nikel-xrom ərintisi telindən hazırlanmışdır;
3. Sir təbəqəsi: Yaxşı radiasiya göstəricilərinə malik metal oksid xammalından ibarətdir və radiasiya intensivliyini artırmaq və şirənin uyğunlaşma qabiliyyətini artırmaq üçün müvafiq əlavələr tətbiq edir.
Məhsul Tətbiqləri
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












