| Material | SS304, SS321, Incoloy840 |
| Gərginlik | 110-480V |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 8.5mm, 9.0mm, 10.0mm, 11.0mm və s. |
| Güc | 200W-3500W |
| Borunun uzunluğu | 200mm-6500mm |
| Qurğuşun Telin Uzunluğu | 100-2500 mm |
| Forma | Düz, U, W və ya Xüsusi |
| Terminal | 6,3 Əlavə, Erkək/Dişi fiş və s. |
Alüminium borular əla deformasiya qabiliyyətinə malikdir, mürəkkəb formalara əyilə bilər və bir çox məkan növü üçün uyğundur. Bundan əlavə, alüminium borular əla istilik keçiriciliyinə malikdir ki, bu da ərimə və isitmə effektlərini artırır. Tez-tez dondurucular, soyuducular və digər elektrik avadanlıqları üçün istiliyi əritmək və saxlamaq üçün istifadə olunur. İstilik və bərabərlik, təhlükəsizlik, termostat, güc sıxlığı, izolyasiya materialı, temperatur açarı və istilik səpələnmə şəraiti vasitəsilə sürətli temperatur tələbləri, əsasən soyuduculardan donmanın çıxarılması, dondurulmuş qidaların çıxarılması və digər güclü istilik cihazları üçün tələb oluna bilər.
1. Bizə orijinal sənət əsəri və ya nümunələr göndərin.
2. Bundan sonra, nəzərdən keçirməyiniz üçün bir nümunə hazırlayacağıq.
3. Xərcləri və prototip nümunələrini sizə e-poçtla göndərəcəyəm.
4. Bütün qiymətlər və nümunə məlumatları dəqiqləşdirildikdən sonra istehsala başlayın.
5. Ekspress, hava və ya dəniz yolu ilə göndərin.













