Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Su çəni üçün immersiya istilik elementi |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | düz, U forması, W forması və s. |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | İmmersiya İstilik Elementi |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Forma | xüsusi hazırlanmış |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| TheBorulu Suya İmmersiya QızdırıcısıMaterialımız paslanmayan polad 201 və paslanmayan polad 304-dür, flanş ölçüsü DN40 və DN50-dir, güc və boru uzunluğu tələblərə uyğun olaraq tənzimlənə bilər. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Su Çəni üçün İmmersiya İstilik Elementi, istilik borusunu flanşa birləşdirmək üçün əsasən argon qövs qaynağı ilə qaynaqlanır. Borunun materialı paslanmayan polad, mis və s., qapağın materialı bakelit, metal partlayışa davamlı qabıqdır və səthi miqyas əleyhinə örtükdən hazırlana bilər. Flanşın forması kvadrat, dəyirmi, üçbucaq və s. ola bilər.
Flanşlı su qazanı qızdırıcısının elementi quraşdırmaq, idarə etmək və saxlamaq asandır. Tələbiniz üçün unikal dizayner. Korroziyaya davamlı mühit üçün titan materiallı boruşəkilli qızdırıcı element daha yaxşıdır. Əlavə teflon qol mövcuddur. Flanşlı qızdırıcının dizaynı onu qazan buxarla isitmə tətbiqləri üçün ideal edir. Flanşlı qaynadılmış qızdırıcı elementi flanşlarla birləşdirilir və qazan sisteminin yan divarına və ya alt hissəsinə asanlıqla quraşdırıla bilər. Bu əlaqə yolu istilik elementi ilə qazan sistemi arasında güclü bir əlaqə təmin edir, enerji itkisi və sızmasının qarşısını alır. Eyni zamanda, flanşlı qızdırıcının dizaynı sürətli dəyişdirmə və təmirə imkan verir, dayanma vaxtını və texniki xidmət xərclərini azaldır.
Məhsul Xüsusiyyətləri
1. Flanşlı immersiya qızdırıcısı istilik keçiriciliyində yaxşı nəticə göstərir. Flanşlı su qazanı qızdırıcı elementi yüksək temperatur və yüksək təzyiqli buxar istehsal etmək üçün suyun və ya mayenin sürətli və vahid şəkildə qızdırılmasını tələb edir. İstilik enerjisini səmərəli şəkildə keçirə bilir ki, qızdırıcı mühit tez bir zamanda tələb olunan temperatura çatsın. Onun vahid istilik paylanması qazan sistemindəki mühitin temperatur vahidliyini təmin edir və buxar istehsalını və qazanın iş səmərəliliyini artırır.
2. Flanşlı suya batırılmış qızdırıcının korroziyaya qarşı üstünlüyü var, çünki qazanın və ya buxarın işləmə prosesində korroziya materialı çıxacaq. Bu, ömrü uzada və texniki xidmət tezliyini azalda bilər.
Qazan və buxarın işində enerjiyə qənaət və səmərəlilik də vacibdir. Enerji çevrilməsini mükəmməl şəkildə həyata keçirə və qazan sistemini az xərclə təmin edə bilər.
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














