Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Su çəni üçün immersion flanşlı istilik elementi |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | düz, U forması, W forması və s. |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | İmmersiya İstilik Elementi |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Forma | xüsusi hazırlanmış |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| TheBorulu Suya İmmersiya QızdırıcısıMaterialımız paslanmayan polad 201 və paslanmayan polad 304-dür və su çəni flanş ölçüsü üçün immersiya qızdırıcı elementinin iki modeli var, biri DN40, digəri isə DN50-dir. Borunun uzunluğu 200-600 mm arasında hazırlana bilər, güc tələblərə uyğun olaraq tənzimlənə bilər. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Thesu çəninin batırılması üçün istilik borusuÇən gövdəsində suyun isidilməsi və izolyasiyası üçün istifadə olunur.immersiya flanşlı su qızdırıcısıSızma olmadan təhlükəsizlik, asan quraşdırma, kiçik ölçü, yüksək istilik səmərəliliyi, sürətli isitmə, yaxşı mexaniki möhkəmlik, uzun xidmət müddəti və aşağı səth yükü dizaynı ilə aşağı su miqyası əmələ gəlmə sürəti xüsusiyyətlərinə malikdir. İstifadə edəcəyiniz gücdən əmin deyilsinizsə, gücü təhlil etmək və dizayn etmək, CAD ölçülü təsvirlər təqdim etmək və istifadə üçün nominal gərginliyə və düzgün naqillərə ciddi şəkildə əməl etmək üçün bizimlə pulsuz əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Məhsul növü və quraşdırılması
Növü və quraşdırılmasısu çəninin istilik borusu
1. yivli bərkidicilər:düz çubuq növü, U tipli, xüsusi forma.
Quraşdırma:qoz, vint bazası sabitdir
2.vint (altıbucaqlı qayka növü):tək U, çoxlu U,
Quraşdırma:qadın üzük, baza sabit
3.flanş:tək U, çoxlu U, ikiqat U və s.,
Quraşdırma:dişi flanş bud
4. sualtı:təzyiqli rezin başlıq, metal qol tam möhürlənmiş,
Quraşdırma:maye istifadəsinə birbaşa batırılır.
Məhsul Tətbiqi
Su çəninin elektrikli istilik borusuəsasən otel damında, yaşayış və fabrikdə və vanna otağında su çəninin qızdırılmasında, kimyəvi məhlul çənində, köməkçi çənin qızdırılmasında, boru kəməri suyu və buxar isitməsində, su elektrik stansiyasının su dövranı avadanlıqlarında, hovuz isitməsində, istilik mübadiləsi böyük çənində, yeraltı sularda, hovuz isitməsində və ya təmizlənməsində, kiçik konteynerli əczaçılıq isitməsində, təcrübi və elmi tədqiqat alətlərinin isitməsində, mexaniki avadanlıqların əvvəlcədən qızdırılmasında və istilik izolyasiyası isitməsində istifadə olunur.
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














