| Məhsulun adı | Evdə Pivə Hazırlama Silikon Fermentator İstilik Kəməri |
| Kəmər eni | 14mm, 20mm |
| Kəmər uzunluğu | 900 mm |
| Elektrik kabelinin uzunluğu | 1900 mm |
| Volatge | 110V, 220V, 230V və ya xüsusi |
| Güc | 20-25 Vt |
| Paket | polietilen torbada və ya qutuda qablaşdırılıb |
| Dimmer/termostat | əlavə edilə bilər |
| MOQ | 100 ədəd |
| Ştepseli | Böyük Britaniya, ABŞ, Avro, Avstraliya fişi |
| Sertifikatlaşdırma | CE |
| 1. Fermentator istilik kəməri yüksək suya davamlılıq və yüksək temperatur müqaviməti, soyuğa davamlılıq, yaşlanma müqaviməti və digər xüsusiyyətlərə malik isti presləmə maşını ilə silikon kauçukdan hazırlanmışdır. Evdə dəmləmə qızdırıcımızın iki eni var: 14 mm və 20 mm; İstilik kəmərinin gücü təxminən 20-25 Vt-dır və gərginlik fərdiləşdirilə bilər; 2. Dəmləmə qızdırıcısı kəmərinə dimmer və ya termostat əlavə edilə bilər; 3. Silikon dəmləmə qızdırıcısının paketi poli torba və ya qutu ilədir; qutu ilə paket bizə qutu dizaynını göndərməlidir və MOQ 500 ədəddir | |
Şərabın fermentasiya temperaturu ümumiyyətlə təxminən 25℃-dir və fermentasiya müddəti şərabın növünə və temperaturuna görə müəyyən edilməlidir ki, bu da ümumiyyətlə təxminən 2-3 gündür. Qapalı mühit təbii fermentasiyanın ətraf mühit temperaturuna çata bilmədikdə, fermentasiya tələblərini ödəmək üçün ətraf mühit temperaturunu qızdırmaq üçün dəmləmə fermentasiya qızdırıcısından istifadə etmək olar.
Silikon rezin qızdırıcı Yaxşı yumşaqlığa malikdir, birbaşa qızdırılan cihazın üzərinə sarıla bilər, yaxşı təmasda olur və vahid isitmə təmin edir. Quraşdırma zamanı elektrik kəmərinin silikon rezin müstəvi tərəfi orta boru və çənin səthinə yaxın olmalı və alüminium lentlə bərkidilməlidir. İstilik itkisini azaltmaq üçün elektrik kəmərinin xaricində istilik izolyasiya təbəqəsi ölçülməlidir. Tələblərə uyğun olaraq özbaşına əyilə və sarıla bilər, məkan həcmi kiçikdir, quraşdırma sadə və sürətlidir və həmçinin mexaniki zədələnmənin qarşısını almaq roluna malikdir. Silikon rezin qızdırıcının əsas izolyasiyası silikon rezindir, buna görə də istilik müqavimətinə və əla izolyasiyaya malikdir.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















