| Məhsulun adı | Yüksək Keyfiyyətli Silikon Fiberglas Örgülü Ərimə İstilik Kabeli |
| Telin diametri | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm |
| İzolyasiya materialı | silikon rezin |
| Örgü təbəqəsi materialı | lifli şüşə |
| İstilik telinin uzunluğu | xüsusi hazırlanmış |
| qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm və ya xüsusi |
| Gərginlik | 110-230V |
| Güc | Hər metrə 5-40 Vt |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| MOQ | 100 ədəd |
| Sertifikatlaşdırma | CE |
| 1. Silikon əritmə məftil qızdırıcısı istifadəçinin tələblərinə uyğun olaraq düzəldilə bilər, xüsusi olaraq heç bir standart məlumat yoxdur; 2. Elektrikli istilik naqilində silikon istilik naqili və pvc istilik naqili var, silikon istilik naqilinin maksimum səth temperaturu 250℃, PVC istilik naqilinin isə maksimum səth temperaturu 105℃-dir. 2. Ərimə qızdırıcısının qurğuşun teli silikon qurğuşun teli, 18/20AWG qurğuşun teli və şüşə lifli baş teli seçilə bilər. | |
Əriyən tel qızdırıcısı, tam izolyasiya tələb edən çevik istilik tətbiqləri, o cümlədən tam batırılmış və ya yüksək rütubətli mühitlərdə tətbiqlər üçün uyğundur.
Silikon istilik teli şüşə lifə sarılmış müqavimət telindən və PVC, silikon, silikon + PVC ikiqat izolyasiyadan ibarətdir və izolyasiya təbəqəsini qorumaq üçün izolyasiya təbəqəsinin xaricinə şüşə lifli örgü əlavə edə bilər.
Müştərinin faktiki istifadə mühitinə və texniki tələblərinə uyğun olaraq, məhsulun ölçüsünü, bağlantısını və tənzimləmə sistemini optimallaşdırmaq üçün ən peşəkar həllər təqdim edirik.
Elektrikli silikon əritmə qızdırıcı məftilləri sənaye və məişət soyuducu avadanlıqlarının əridilməsi üçün ən populyar həll yoludur. Eyni zamanda, onlar həmçinin soyuducu sənayesində drenaj lavaboları və suyun əridilməsi üçün donmaya qarşı isitmə kimi istifadə olunur.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















