Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Daşıyıcı Konteyner üçün İstilik Elementi 24-00003-00/24-66604-00 |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | düz, U forması, W forması və s. |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Ərimə Qızdırıcı Element |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 700-1000 mm (xüsusi) |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| Resistencia 35 sm Mabe Defrost İstilik Boruları hava soyuducusunun əriməsi üçün istifadə olunur, şəkil formasıəritmə qızdırıcı borusuAA tiplidir (ikiqat düz boru), boru uzunluğu xüsusi olaraq hava soyuducusunun ölçüsünə uyğundur, bütün ərimə qızdırıcılarımız tələb olunduqda fərdiləşdirilə bilər. Paslanmayan poladhava soyuducusu üçün ərimə qızdırıcı borusuBorunun diametri 6,5 mm və ya 8,0 mm ola bilər, qurğuşun məftil hissəsi olan boru rezin başlıqla möhürlənəcək. Forma həmçinin U və L formalarında da edilə bilər. Ərimə qızdırıcı borusunun gücü metr başına 300-400 Vt olacaq. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Soyuducu Konteyner Əridən Qızdırıcı 24-66604-00/24-00003-00 yüksək keyfiyyətli Paslanmayan Polad Borular və Təkmilləşdirilmiş MgO istifadə edir. Bu, fabrikimizin ən çox satılan məhsuludur. 24-66604-00 Qızdırıcı Element 460V 750W Əgər bu məhsulla bağlı hər hansı bir maraqlı xüsusiyyətiniz varsa, zəhmət olmasa, sınaq üçün nümunələr istəyin.
Hava soyuducu modeli üçün əritmə qızdırıcısı
Məhsul Tətbiqi
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314











