Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | İstilik Kəməri Krank Karteri Qızdırıcısı |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Material | silikon rezin |
| Kəmərin eni | 14mm, 20mm, 25mm və s. |
| Kəmərin uzunluğu | Xüsusi |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Krank korpusu qızdırıcı kəməri |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm və ya xüsusi |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| Təsdiqlər | CE |
| Terminal növü | Xüsusi |
| İstilik Kəməri Krank Karter Qızdırıcısının eni 14mm, 20mm, 25mm, 30mm və s. ola bilər.silikon istilik kəmərikondisioner kompressorunun və ya soyuducu fan silindrinin əridilməsi üçün istifadə edilə bilər.krank korpusu qızdırıcı kəməriuzunluğu müştərinin tələblərinə uyğun olaraq tənzimlənə bilər. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Silikon kauçuk istilik kəməri istifadəsinə görə iki növə bölünür: boru kəməri elektrikli istilik kəməri, kondisioner kompressoru krank karteri qızdırıcı kəməri. Qızdırıcı element nikel xrom ərintisi müqavimət telindən ibarətdir, sürətli qızır, vahid temperaturda, yüksək və aşağı temperatur müqavimətindən istifadə edərək izolyasiya təbəqəsi, korroziyaya qarşı, yüksək izolyasiya, silikon kauçuk və qeyri-kimyəvi lif parça, idxal köpük kauçuk və digər materialların yaşlanma müqaviməti, astarlama, ara izolyasiya təbəqəsi, üç təbəqədən ibarət xarici qoruyucu təbəqə, yaxşı istilik müqaviməti, etibarlı izolyasiya performansı, elastiklik, obyektləri qızdırmaq olar * yaxın təmas, yüksək istilik səmərəliliyi, istifadəsi asandır, birbaşa qızdırılan hissənin səthinə sarıla bilər.
Məhsul Funksiyası
İstilik kəməri krank karserinin qızdırıcısının funksiyası və funksiyası
1. Soyuq vəziyyətdə olan kondisioner, gövdə ötürücü yağının kondensasiyası qurğunun normal işə düşməsinə təsir edəcək. Kondisioner kompressorunun istilik kəməri krank karteri qızdırıcısı yağın istilik istiləşməsini təşviq edə və qurğunun normal işə düşməsinə kömək edə bilər.
2. Kompressoru soyuq qışda zədələnmədən açmaq üçün qoruyun, xidmət müddətini uzadın. (Soyuq qışda yağ kondensasiya olunur və maşında yığılır, bu da güclü sürtünməyə səbəb olur və açıldıqda kompressora zərər verir).
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














