| Məhsulun adı | Soyuducu Alüminium Folqa Qızdırıcısı |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Forma | dəyirmi, düzbucaqlı, üçbucaq və ya xüsusi |
| Gərginlik | 12V-230V |
| Güc | xüsusi hazırlanmış |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Qurğuşun məftil materialı | Silikon kauçuk, PVC və s. |
| İstifadə edin | Soyuducu Alüminium Folqa Qızdırıcısı |
| Qurğuşun tel uzunluğu | Xüsusi |
| Paket | qutu |
| Təsdiqlər | CE |
| Soyuducu Alüminium Folqa Qızdırıcısı, istilik daşıyıcısı kimi silikon istilik məftilindən və ya PVC istilik məftilindən hazırlanmışdır və istilik məftili alüminium folqa lentinin üzərinə düz şəkildə qoyulmuşdur. Soyuducu Alüminium Əritmə Folqa Qızdırıcısının ölçüsü, gərginlik gücü, qurğuşun xəttinin uzunluğu və material müştəri tələblərinə uyğun olaraq fərdiləşdirilə bilər. | |
Alüminium folqa qızdırıcısı – istilik teli alüminium folqaya yapışdırılır. Folqa istilik keçiricisi kimi çıxış edir. Alüminium folqa qızdırıcıları elastikliyi, nəmə davamlılığı, nəmə davamlılığı, davamlılığı və sərfəli qiyməti səbəbindən müxtəlif istifadə sahələrinə malikdir. Ən çox istifadə edilən şaxtasız soyuducular. Güzgü qızdırıcıları, tətbiq növündən, tələb olunan temperaturdan, güc sıxlığından, konstruksiyadan və s. asılı olaraq fərqli növ kiçik elektrik cihazları və ərimə qızdırıcılarıdır.
1. İqtisadi həll
2. Xüsusiyyət tələblərə uyğun olaraq düzəldilə bilər
3. Təkmilləşdirilmiş səth təması
4. Böyük səth sahələrini qızdırın
5. Təkmilləşdirilmiş istilik ötürülməsi
6. Uzun sahə ömrü
7. Aşağı inkişaf dəyəri
8. Xüsusi alətlər tələb olunmur
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













