Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Dondurucu Otaq Qapısı Qızdırıcısı |
| İzolyasiya materialı | Silikon rezin |
| Telin diametri | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm və s. |
| İstilik uzunluğu | xüsusi hazırlanmış |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm və ya xüsusi |
| Rəng | ağ, boz, qırmızı, mavi və s. |
| MOQ | 100 ədəd |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | qapı çərçivəsi deforst qızdırıcı teli |
| Sertifikatlaşdırma | CE |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| Dondurucu Otaq Qapısı Qızdırıcısının uzunluğu, gərginliyi və gücü tələb olunduqda fərdiləşdirilə bilər. Naqilin diametri 2,5 mm, 3,0 mm, 3,5 mm və 4,0 mm arasında seçilə bilər. Naqil səthi hörülmüş şüşə, alüminium və ya paslanmayan poladdan hazırlana bilər. Theərimə telli qızdırıcıQurğuşun məftil konnektoru olan istilik hissəsi rezin başlıq və ya ikiqat divarlı büzülən boru ilə möhürlənə bilər, öz istifadə ehtiyaclarınıza uyğun olaraq seçə bilərsiniz. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Dondurucu otağının qapı qızdırıcısının yaratdığı istilik, temperaturu idarə etmək effektinə nail olmaq üçün qapı çərçivəsinin ətrafındakı havanı qızdırır. Ümumiyyətlə, istilik teli cərəyan vasitəsilə müəyyən miqdarda istilik yaradacaq və qapı çərçivəsinin ətrafındakı temperaturu müəyyən bir temperatura qaldıracaq ki, temperaturu idarə etmək məqsədinə çatsın. Soyuq saxlama qapı çərçivəsinin istilik teli, buzlanma və ya zəif möhürləmə və izolyasiya tədbirləri nəticəsində yaranan sürətli soyuma səbəbindən soyuq saxlama qapı çərçivəsinin qarşısını almaq üçündür.Soyuq saxlama qapısı çərçivəsinin donmasının və sürətli soyumasının qarşısını almaq üçün, adətən, soyuq saxlama qapısı çərçivəsinin ətrafına bir istilik teli əlavə olunur.
Niyə dondurucu otağının qapısı qızdırıcısından istifadə etməlisiniz?
Çünki soyuducu anbarın içərisindəki temperatur çox aşağıdır və çöldəki soyuducu anbar ümumiyyətlə normal otaq temperaturudur. Bu böyük temperatur fərqi problemlərə səbəb ola bilər. Soyuq anbarın qapısı bağlı olduqda, temperatur fərqinə görə soyuducu anbarın qapı çərçivəsinin ətrafında kondensasiya və ya donma asanlıqla baş verə bilər. Bu soyuq kondensasiya və don, müalicə edilmədikdə, problem yarada bilər. Bir tərəfdən, onlar soyuducu anbarın qapısının möhkəmliyinə təsir edəcək və beləliklə, soyuducu anbarın istilik izolyasiya effekti xeyli azalacaq. Digər tərəfdən, uzun müddət qapı çərçivəsinin və qapının strukturuna da zərər verə bilər.
Zavod şəkli
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













