Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Dondurucu Otaq Qapısı Qızdırıcı Kabeli |
| İzolyasiya materialı | Silikon rezin |
| Telin diametri | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm və s. |
| İstilik uzunluğu | xüsusi hazırlanmış |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm və ya xüsusi |
| Rəng | ağ, boz, qırmızı, mavi və s. |
| MOQ | 100 ədəd |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | ərimə qızdırıcı naqil |
| Sertifikatlaşdırma | CE |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| Dondurucu Otaq Qapısı Qızdırıcısı Kabelinin uzunluğu, gərginliyi və gücü tələb olunduqda fərdiləşdirilə bilər. Telin diametri 2,5 mm, 3,0 mm, 3,5 mm və 4,0 mm arasında seçilə bilər. Telin səthi hörülmüş şüşə, alüminium və ya paslanmayan poladdan hazırlana bilər. Theərimə telli qızdırıcıQurğuşun məftil konnektoru olan istilik hissəsi rezin başlıq və ya ikiqat divarlı büzülən boru ilə möhürlənə bilər, öz istifadə ehtiyaclarınıza uyğun olaraq seçə bilərsiniz. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Soyuducu dondurucu otağının qapısı qızdırıcı kabelinin rolu əsasən qapını qızdırmaq, soyuducunun qapı çərçivəsinin donmasının qarşısını almaq və nəticədə soyuducunun qapısının açıla bilməməsi üçün istifadə olunur. Buna görə də, qırılıbsa, onu təmir etmək və ya dəyişdirmək ən yaxşısıdır. Soyuducunun özü soyuducu gövdəsi olduğundan, daxili temperatur aşağı olur və yüksək hava rütubəti halında soyuducu qutusunun ətrafındakı hissələr kondensasiya olunur. Qapı açıldıqda, isti və soyuq qaz konveksiyası, qapı gövdəsinin ətrafında kondensasiya, nəm sahələrin və yağışlı mövsümün qarşısını almaq və ya yavaşlatmaq üçün yuxarıdakı vəziyyətdə, məişət soyuducusunun soyuducu dövrəsində şeh əleyhinə cihazı artırmaq, qapının hər iki tərəfinə və orta hissəyə quraşdırılmış şeh əleyhinə boru istiliyindən istifadə etmək, qutu ilə xarici mühit arasındakı temperatur fərqini azaltmaq, kondensasiyanı azaltmaq və aradan qaldırmaq üçün istifadə olunur. Buna görə də, soyuducu işləyərkən qapının ətrafında istilik olur. Lakin, bu dondurucu otağının qapısı qızdırıcı kabeli, vahid və ya qeyri-bərabər olmasından asılı olmayaraq, soyuducu qabığının ömrünə heç bir təsir göstərmir.
Məhsul Tətbiqi
Zavod şəkli
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














