Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Dondurucu Drenaj Xətti Qızdırıcısı |
| Material | Silikon rezin |
| Ölçü | 5*7 mm |
| İstilik uzunluğu | 0.5M-20M |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm və ya xüsusi |
| Rəng | ağ, boz, qırmızı, mavi və s. |
| MOQ | 100 ədəd |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Drenaj borusu qızdırıcısı |
| Sertifikatlaşdırma | CE |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| Gücüdrenaj boru kəməri istilik kəməri40W/M-dir, 20W/M, 50W/M və s. kimi digər güclər də edilə bilər. Və uzunluğudrenaj borusu qızdırıcısı0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M və s. var. Ən uzun 20M edilə bilər. Paketdrenaj xətti qızdırıcısıbir qızdırıcı və bir transplantasiya torbasıdır, hər uzunluq üçün 500 ədəddən çox siyahıda xüsusi çanta miqdarı var. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Dondurucu drenaj xətti qızdırıcısı, enerji verildikdə qızdırıla bilən izolyasiya edilmiş bir məftildir. Quraşdırma zamanı drenaj qızdırıcısını su borusunun ətrafına sarın və ya boruya qoşun. Elektrik verildikdən sonra, su borusunun hamar qalması və su borusunun donmasının və çatlamasının qarşısını almaq üçün drenaj qızdırıcısını qızdırmaq olar. Qızdırma prinsipi, məftilin qızması və istilik su borusuna ötürülməsidir ki, bu da donmanın qarşısını almaq üçün su borusundakı suyun temperaturunun yüksəlməsinə səbəb olur.
Quraşdırma
1. Quraşdırma mövqeyi: drenaj qızdırıcısı donması asan olan su borusuna quraşdırılmalı və yerdən ən azı 10 sm məsafədə olmalıdır.
2. Quraşdırma üsulu: Drenaj xətti qızdırıcısı təlimatlara uyğun olaraq düzgün quraşdırılmalıdır. Ümumiyyətlə, o, su borusunun ətrafına sarılmalı və drenaj xətti qızdırıcısının hər iki ucu enerji mənbəyinə qoşulmalıdır.
3. Ehtiyat tədbirlərindən istifadə edin: Drenaj xətti qızdırıcısı istifadə edərkən aşağıdakı məqamlara diqqət yetirməlidir:
(1) Uzunmüddətli elektrik enerjisindən çəkinin: drenaj xətti qızdırıcısı uzun müddət enerji ilə təmin edilməməli və faktiki ehtiyaclara uyğun olaraq müntəzəm olaraq açılmalıdır.
(2) Təzyiq artırmayın: qızdırma prosesi zamanı çox təzyiq göstərməyin, əks halda telə zərər verəcək.
(3) Zədələnmənin qarşısını alın: Drenaj xətti qızdırıcısını quraşdırarkən, həddindən artıq gərginlik və sürtünməyə məruz qalmamalıdır, əks halda telin qırılmasına səbəb olacaq.
Zavod şəkli
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














