Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Ərimə üçün Dondurucu Qapı Çərçivəsi İstilik Teli |
| İzolyasiya materialı | Silikon rezin |
| Telin diametri | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm və s. |
| İstilik uzunluğu | xüsusi hazırlanmış |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm və ya xüsusi |
| Rəng | ağ, boz, qırmızı, mavi və s. |
| MOQ | 100 ədəd |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | ərimə qızdırıcı naqil |
| Sertifikatlaşdırma | CE |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| Ərimə uzunluğu, gərginlik və güc üçün qapı çərçivəsi məftil qızdırıcısı tələb olunduqda fərdiləşdirilə bilər. Telin diametri 2,5 mm, 3,0 mm, 3,5 mm və 4,0 mm arasında seçilə bilər. Telin səthi hörülmüş şüşə, alüminium və ya paslanmayan poladdan hazırlana bilər. Theərimə telli qızdırıcıQurğuşun məftil konnektoru olan istilik hissəsi rezin başlıq və ya ikiqat divarlı büzülən boru ilə möhürlənə bilər, öz istifadə ehtiyaclarınıza uyğun olaraq seçə bilərsiniz. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Ərimə üçün istilik teli, metal müqavimət teli ətrafında şüşə lifli və xaricində silikon rezin izolyasiyası olan silikon rezin istilik telidir. Silikon rezin yumşaq, güclü izolyasiya, yüksək temperatur müqaviməti və elektrikli istilik teli yumşaq olduğundan, 250℃-ə qədər qızdırıla bilər. Telin diametri 1 ilə 3 mm arasındadır və istifadə üsulu telin iki ucunu enerji mənbəyinə qoşmaqdır ki, bütün telin bərabər qızsın.
Ərimə üçün qızdırıcı tellərin əsas xüsusiyyətləri bunlardır: sürətli qızma, yüksək temperatur müqaviməti, parametrlərin çevik tənzimlənməsi, yavaş çürümə, uzun xidmət müddəti və ən əsası, aşağı qiymət, yüksək qiymətli performans və geniş tətbiq sahəsi.
Məhsul Tətbiqi
Ərimə üçün istilik teli xüsusilə soyuducu, kondisioner, dondurucu əriməsi, soyuq saxlama üçün ərimə, soyuq saxlama üçün alüminium boru əriməsi, düyü bişirən izolyasiya, elektrik yorğan, elektrik oturacaq döşəməsi, ev heyvanları üçün döşək, elektrik masaj kreslosu, tibbi gözəllik avadanlığı, elektrik kəməri, elektrikli isti paltarlar, elektrik ayaqqabıları, vanna hovuzu, elektrikli dəsmal rəfi, boru çəni antifriz, pəncərə isitməsi və digər daxili xətlər üçün istifadə olunur.
Zavod şəkli
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















