| Məhsulun adı | Dondurucu Ərimə İstilik Borusu |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | Düz, U, AA tipli və ya xüsusi |
| Ölçü | xüsusi |
| Suda müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq (normal su temperaturu) |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | Ərimə Qızdırıcı Element |
| Möhürləmə üsulu | Silikon rezin və ya büzülən boru |
| Boru materialı | Paslanmayan polad 304, 312 və s. |
| Təsdiqlər | CCC/CE/CQC |
| Dondurucu əritmə qızdırıcı borusunun spesifikasiyası müştərinin tələblərinə uyğun olaraq fərdiləşdirilə bilər, müştərinin şəkillərinə, nümunəsinə və ya rəsminə əsasən əritmə qızdırıcı borusunu istehsal edə bilərik, borunun diametri 6.5 mm, 8.0 mm, 10.7 mm və s. seçilə bilər. Borunun uzunluğu bir boru üçün 7 M-dən çox ola bilər. | |
Əridilən elektrikli istilik borusu soyuducu, dondurucu və buz anbarlarında çox vacib bir aksessuardır. Əridilən borulu istilik borusu soyuducunun donmuş buzunu vaxtında həll edə və soyuducu avadanlıqlarının soyutma təsirini yaxşılaşdıra bilər.
Dondurucu əritmə qızdırıcı borusu dəyirmi paslanmayan polad 304 boru ilə örtülür, sonra müqavimət teli içi boş metal qabığa qoyulur və müqavimət teli ilə içi boş metal qabıq arasındakı MgO tozu sıx şəkildə doldurulur və silikon birləşmə nəhayət möhürlənir.
Bunlar əritmə qızdırıcılarının istehsal prosesləri və əsas komponentləridir. Xüsusilə, doldurulmuş MgO tozu izolyasiya və istilik keçiriciliyi rolunu oynayır və əritmə elektrikli istilik borusunun rütubətli mühitdə keçirici və sızmayan olmasının qarşısını almaq üçün vacib bir materialdır. Tökmə silikon indenter çox sıxdır və sızmır və elektrik enerjisi keçirmir. Əritmə elektrikli istilik borusunun qurğuşun teli də suya davamlı silikon teldir.
Ərimə qızdırıcı borularının ümumi diametrləri 6.5 mm, 8.0 mm, 10.7 mm və s.-dir. Ərimə qızdırıcılarının forması və ölçüsü də istifadə mühitinin ölçüsünə görə tənzimlənə bilər.
Ərimə qızdırıcı borusu soyuducular, soyuducular, buxarlandırıcılar kimi soyuducu avadanlıqlarda geniş istifadə olunur və ərimə qızdırıcıları ərimə məqsədləri üçün hava soyuducularına və kondensator qanadlarına asanlıqla yerləşdirilə bilər.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














