| Məhsulun adı | Dörd nüvəli silikon krank korpuslu qızdırıcı |
| Material | silikon rezin |
| Kəmər eni | 14mm, 20mm, 25mm, 30mm və s. |
| Kəmər uzunluğu | xüsusi hazırlanmış |
| Qurğuşun məftil materialı | silikon kauçuk və ya fiberglas |
| Qurğuşun tel uzunluğu | 1000 mm (standart) |
| Kəmər növü | İki nüvəli və ya dörd nüvəli |
| Gərginlik | 110V, 220V və ya xüsusi olaraq hazırlanmışdır |
| Paket | bir qızdırıcı və bir çanta |
| Hissələri | Bir yaylı tək qızdırıcı |
| Jingwei qızdırıcısının 20 ildən çoxdur ki, xüsusi qızdırıcı istehsalı var, əsas məhsullarımız əritmə istilik borusu, soba istilik borusu, su qızdırıcısı, alüminium folqa qızdırıcısı, silikon istilik yastığı, krank korpuslu qızdırıcı, drenaj xətti qızdırıcısı, alüminium istilik plitəsi və s.-dir; 1. Silikon krank korpusu qızdırıcısı müştərinin tələblərinə uyğun olaraq düzəldilə bilər, heç bir standart yoxdur; Kəmər uzunluğu krank korpusunun ətrafına uyğun olaraq edilə bilər, qurğuşun məftilinin uzunluğu 1000 mm-dir, kiməsə 2000 mm və ya 2500 mm də lazımdır, bu standart deyil; 2. Krank korpuslu qızdırıcı kəmər paketi poli torbaya yığılıb və quraşdırma üçün bir yay da əlavə edəcəyik, təxminən 100-200 ədəd bir karton. | |
Silikon rezin istilik kəməri suya davamlı performansa malikdir, nəm, partlayıcı olmayan qaz sahələri sənaye avadanlıqları və ya laboratoriya boru kəməri, çən və çən isitmə, isitmə və izolyasiya üçün istifadə edilə bilər, birbaşa qızdırılan hissənin səthinə sarıla bilər, sadə quraşdırma, təhlükəsiz və etibarlıdır. Soyuq ərazilər üçün uyğundur, boru kəməri və günəş enerjisi ilə işləyən xüsusi silikon rezin elektrikli istilik kəmərinin əsas funksiyası isti su borularının izolyasiyası, əriməsi, qar və buzdur. Yüksək temperatur müqaviməti, yüksək soyuğa davamlılıq və yaşlanmaya davamlılıq xüsusiyyətlərinə malikdir.
(1) qələvi olmayan şüşə lifli nüvəli çərçivə dolama elektrikli istilik teli, əsas izolyasiya silikon kauçukdur, yaxşı istilik müqaviməti, etibarlı izolyasiya performansı.
(2) Əla elastikliyə malikdir, birbaşa istilik cihazına sarıla bilər, yaxşı təmasdadır, vahid istilik təmin edir.
(3) Quraşdırma zamanı elektrik kəmərinin silikon rezin müstəvi tərəfi orta boru kəmərinin və çənin səthinə yaxın olmalı və alüminium lentlə bərkidilməlidir. İstilik itkisini azaltmaq üçün elektrik kəmərinin xaricində istilik izolyasiya təbəqəsi ölçülməlidir.
(4) Qızdırıcının ehtiyaclarına uyğun olaraq, istədiyi kimi əyilir və sarılır, yer kiçikdir, quraşdırma metodu sadə və sürətlidir, istilik gövdəsi silikon izolyatorla örtülmüşdür və qalay mis örgüsü mexaniki zədələnmənin qarşısını alır.
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














