Məhsul Paramenterləri
| Məhsulun adı | Flanşlı İmmersiya Borulu İstilik Elementi |
| Rütubət Vəziyyəti İzolyasiya Müqaviməti | ≥200MΩ |
| Rütubətli İstilik Testindən Sonra İzolyasiya Müqaviməti | ≥30MΩ |
| Rütubət Vəziyyəti Sızma Cərəyanı | ≤0.1mA |
| Səth yükü | ≤3.5W/sm2 |
| Borunun diametri | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm və s. |
| Forma | düz, U forması, W forması və s. |
| Müqavimətli gərginlik | 2000V/dəq |
| Suda izolyasiya edilmiş müqavimət | 750MOhm |
| İstifadə edin | İmmersiya İstilik Elementi |
| Boru uzunluğu | 300-7500 mm |
| Forma | xüsusi hazırlanmış |
| Təsdiqlər | CE/ CQC |
| Terminal növü | Xüsusi |
| TheBorulu Suya İmmersiya QızdırıcısıMaterialımız paslanmayan polad 201 və paslanmayan polad 304-dür, flanş ölçüsü DN40 və DN50-dir, güc və boru uzunluğu tələblərə uyğun olaraq tənzimlənə bilər. | |
Məhsul Konfiqurasiyası
Theflanşlı immersiya istilik borusumərkəzləşdirilmiş isitmə üçün flanş üzərində qaynaqlanmış çoxsaylı istilik borularından ibarətdir. Əsasən açıq və qapalı məhlul çənlərində və sirkulyasiya sistemlərində isitmə üçün istifadə olunur. Aşağıdakı üstünlüklərə malikdir:
1, səth gücü böyükdür, beləliklə havanın istilik səthi yükü 2 ilə 4 dəfə arasında dəyişir;
2, flanşlı istilik borusu yüksək sıxlığa və kompakt quruluşa malikdir. Bütün hissə qısa və sıx olduğundan, yaxşı sabitliyə malikdir və quraşdırma üçün heç bir dəstək tələb olunmur.
Flanşlı immersiya qızdırıcı borusu(həmçinin elektrik qızdırıcısı kimi də tanınır): Bu, müxtəlif istilik mühitlərinin dizayn xüsusiyyətlərinə, flanş örtüyünə yığılmış güc konfiqurasiya tələblərinə uyğun olaraq, qızdırılacaq materiala daxil edilmiş U formalı boruşəkilli elektrikli istilik elementinin istifadəsidir. İstilik elementi işləyərkən, tələb olunan proses tələblərinə cavab vermək üçün mühitin temperaturunu artırmaq üçün qızdırılan mühitə çox miqdarda istilik keçiriciliyi tətbiq edir. İstilik mühitinin temperaturu proses tərəfindən tələb olunan müəyyən edilmiş dəyərə çatdıqda, idarəetmə sistemi istilik sensorunun siqnalına uyğun olaraq elektrik qızdırıcısının çıxış gücünü tənzimləyir və PID əməliyyatından sonra istilik elementinin müqavimət yükünün temperatur nəzarətini həyata keçirir. Tələb olunan tələblərə cavab vermək üçün mühitin temperaturunu vahid hala gətirin; İstilik elementi temperaturdan yuxarı olduqda və ya maye səviyyəsi aşağı olduqda, istilik elementinin kilidləmə mühafizə cihazı istilik elementinin yanmasının qarşısını almaq və xidmət müddətini uzatmaq üçün dərhal istilik enerjisi təchizatını kəsir.
Məhsul Tətbiqi
Flanşlı istilik borusuəsasən neft, kimya, qida, maşınqayırma və digər sənaye sahələrində müxtəlif saxlama çənlərində, qablarda və yanacaq çənlərində materialların istilik izolyasiyası və istiləşməsi üçün istifadə olunur. Bağlantı rejimi flanşlı və ya yivli üz möhürü ola bilər.
JINGWEI emalatxanası
İstehsal prosesi
Xidmət
İnkişaf etdirin
Məhsulların xüsusiyyətlərini, rəsmini və şəklini aldı
Sitatlar
Menecer sorğuya 1-2 saat ərzində rəy bildirir və kotirovka göndərir
Nümunələr
Qara istehsaldan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlamaq üçün pulsuz nümunələr göndəriləcək
İstehsal
məhsulların spesifikasiyasını yenidən təsdiqləyin, sonra istehsalı təşkil edin
Sifariş
Nümunələri təsdiqlədikdən sonra sifariş verin
Test
QC komandamız çatdırılmadan əvvəl məhsulların keyfiyyətini yoxlayacaq
Qablaşdırma
məhsulların lazım olduqda qablaşdırılması
Yüklənir
Hazır məhsulların müştərinin konteynerinə yüklənməsi
Qəbul
Sifarişinizi aldım
Niyə Bizi Seçməlisiniz
•25 illik ixracat və 20 illik istehsal təcrübəsi
•Zavod təxminən 8000 m² sahəni əhatə edir
•2021-ci ildə toz doldurma maşını, boru büzücü maşın, boru əymə avadanlığı və s. daxil olmaqla, hər cür qabaqcıl istehsal avadanlığı dəyişdirilmişdir.
•Orta gündəlik məhsuldarlıq təxminən 15000 ədəddir
• Fərqli Kooperativ Müştərisi
•Özəlləşdirmə tələbinizdən asılıdır
Sertifikat
Əlaqəli Məhsullar
Zavod şəkli
Sorğudan əvvəl, xahiş edirik bizə aşağıdakı xüsusiyyətləri göndərin:
1. Bizə rəsmi və ya real şəkli göndərmək;
2. Qızdırıcının ölçüsü, gücü və gərginliyi;
3. Qızdırıcının hər hansı xüsusi tələbləri.
Əlaqə: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















